Oleme orienteeritud terviklahendustele. Koostööpartnerid on andnud meie büroo teenustele üksmeelse hinde „väga hea“.

Kõrgeima tagasiside on saanud kliendi vajadustega arvestamine.

Kirjalikus tagasisides on kliendid usalduse allikana nimetanud meie asjatundlikkust, personaalsust, kättesaadavust ja konfidentsiaalsust, hinnates samas meie oskust keerulisi teemasid lihtsustada.

 
  • Aidi Kallavus on kõige proaktiivsem advokaat, kellega ma Euroopas töötanud olen. Olen väga rahul teenuse kiiruse, personaalsuse ja positiivsete tulemustega.
  • Hindan kõrgelt AK õigusbüroo enneolematut võimet keskenduda väga kiiresti olulistele tegevustele ja toimivale lahinguplaanile. Julgen büroo teenuseid ilma kõhklusteta soovitada kõigile koostööpartneritele.
  • Kolm märksõna, mis bürooga seoses meenuvad on kiirus, professionaalsus ja kliendile orienteeritus.
  • Advokaadibüroo AK on pakkunud meile kvaliteetset ja kiiret teenust. Tavatult sujuv koostöö on taganud, et töö on alati valmis kas tähtaegaselt või isegi varem.
  • Inimesi, kes on ühelt poolt professionaalsed ja teisalt oma tööd armastavad, tasub enamasti usaldada. See annab lisakindluse, et mu väljakutsed lahendatakse põhjalikult.

Meie tugevused

 
Enam kui 18-aastane siseriiklike ja rahvusvaheliste klientide õigusnõustamise kogemus

Hindame teie tehingute maksuefektiivsust

Meie tegevus ulatub koostööpartnerite kaudu Eestist ka teiste välisriikide, sealhulgas Balti riikideni
Meiega töötades leiate oma küsimustele ja probleemidele lahenduse ühest kohast – te ei pea iga teema jaoks otsima eraldi bürood

Teeme koostööd teiste valdkondade spetsialistidega

Reeglina kooskõlastame teiega enne töö algust projekti eelarve – puuduvad varjatud tasud
Kliendid hindavad meie õigusabi hinna ja kvaliteedi suhet väga heaks

Meie teenused on kaetud advokaaditegevusega seotud tagatistega – magistrikraadile vastav haridus, kutsekindlustus, kutsestandardid ja seadusega ettenähtud konfidentsiaalsus