Olles enam kui 18 aastat aidanud kliente maksude, kinnisvara, rände ning ühingu- ja tööõiguse küsimustes, on Aidi Kallavusest saanud Eestis ja Baltikumis usaldusväärne õigusnõustaja ja koolitaja.

Aidi on olnud lektoriks rohkem kui 170 üritusel nii Eestis kui ka välisriikides. Ta on kirjutanud arvukalt maksundusalaseid artikleid ning olnud varasemalt kaasautoriks ka Äripäeva maksu- ja tööõiguse käsiraamatutele.

Ta on muu hulgas töötanud vandeadvokaadina Advokaadibüroos TARK ja juhtiva maksunõustajana KPMG Baltics OÜs.
 
  • Aidi Kallavus on kõige proaktiivsem advokaat, kellega ma Euroopas töötanud olen. Olen väga rahul teenuse kiiruse, personaalsuse ja positiivsete tulemustega.
  • Aidi Kallavus on professionaalne, usaldusväärne ja oma eriala armastav inimene.
  • Aidi aktiivne suhtlusstiil ja meil omavahel hästi klappiv arusaam sellest, kuidas asju lahendada, on loonud sünergia ja pannud aluse pikale ja tihedale koostööle.
  • Kolm märksõna, mis mulle Kallavuse advokaadibüroo ja Aidiga seoses esimese asjana meenuvad, on kiirus, professionaalsus ja kliendile orienteeritus.
  • Aidi Kallavus on oma tegevuses alati olnud kiire, abivalmis ja põhjalik. Hindan praktilist meelt – juriidika on oluline, kuid päeva lõpuks loeb asjade optimaalne lahendamine.
 

Töökogemus

2017 Advokaadibüroo AK OÜ, partner ja vandeadvokaat
2015 – 2017 E-Advisors OÜ (incorporate.ee), viimati nõustamisüksuse juht (Head of Advisory Team)
2011 – 2015 Advokaadibüroo TARK OÜ, viimati vandeadvokaat
2004 – 2011 KPMG Baltics OÜ, viimati juhtiv maksunõustaja (Tax Manager)
2001 – 2004 Eesti Maksumaksjate Liit, viimati jurist

Liikmesus

2015 Rahvusvahelise Maksuõiguse Ühing IFA-Eesti (International Fiscal Association)
2015 Eesti Tööandjate Keskliidu maksuümarlaud
2012 Eesti Advokatuur
2004 Eesti Maksumaksjate Liit
2001 – 2017 Eesti Väitlusselts

Haridus

2006 Tallinna Ülikool (end. Akadeemia Nord), õigusteaduskond (magistriõpe, MA)
2003 Tallinna Ülikool (end. Akadeemia Nord), õigusteaduskond (bakalaureuseõpe, BA)
1999 Tallinna Väike-Õismäe Keskkool

Väljaanded

Aidi on kirjutanud arvukalt artikleid ja olnud mitmete väljaannete kaasautor. Näiteks on ta osalenud Advokaadibüroo TARK ja Äripäeva Kirjastuse koostöös valminud „Töökäsiraamat“ koostamisel ning ta on KPMG ja Äripäeva Kirjastuse koostöös valminud väljaannete „Maksukäsiraamat“, „Maksuviidad 2005“, „Maksuviidad 2006“, „Maksuviidad 2007“, „Maksuviidad 2008“ ja KPMG väljaande „Investments in Estonia“ ning kogumiku „Investments in Baltics“ kaasautor. Lisaks on ta ka „Doing Business 2009“ ja „Doing Business 2010“ kaasautor.
Lugege lisa

Ettekanded

Aidi on olnud lektoriks rohkem kui 170 üritusel nii Eestis kui välisriikides. Ta on teinud koostööd erinevate konverentsikorraldatajatega nagu Eesti Maksumaksjate Liit, KPMG Baltics, Äripäev, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Tallinna Konverentsid, TK koolituskeskus ja Eesti Tööandjate Keskliit. Muuhulgas on ta esinenud ettekannetega Pärnu finantskonverentsil ja Pärnu raamatupidamiskonverentsidel.
Lugege lisa